Замість овочей – червона ікра та м’ясо

Замість овочей – червона ікра та м’ясо

Такий висновок зробили мешканці Дніпра, помітивши різке подорожчання цін на овочі у місцевих супермаркетах. 

Судячи з фото, звичайні домашні помідори можна купити в районі 70 гривень, коктейльні – 99,99 гривень, черрі – 349,60 гривень. Із огірками схожа ситуація. Ціни на звичайні тепличні стартують в середньому 90 грн. Довгоплідні продаються приблизно за 139 гривень за кілограм. 

«Зелена ковбаса: можна огірки дарувати на день народження! Огірки за ціною м’яса! Та вже краще червону ікру купувати! Стільки ж коштує кілограм огірків у Чехії: Україна вже у Європі! – прокоментували інтернет-користувачі. 

І справді, ціна за баночку лососевої ікри (100г) у супермаркетах стартує від 130 гривень. Ціна на свинячу лопатку – в межах 120 гривень за кілограм. 

Також користувачі нагадали, що у світовому рейтингу «ВВП (ППС) на душу населення» Міжнародного валютного фонду Чехія у 2021 році посідає 33 місце, а Україна – 90 місце, найнижче серед країн Європи. 

Зазначають і зростання цін на «борщовий набір». Експертно-аналітичний центр BRDO підрахував, що порівняно з лютим 2021 року ціни на капусту зросли на 284%, на моркву – на 131%, на буряк – на 122%. Незначно подорожчала свинина (на 12%), тож за рік ціна «борщового набору» піднялася лише на 30%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up