​«УДАР Віталія Кличка»: Потрібно максимально спростити вступ до територіальної оборони 

​«УДАР Віталія Кличка»: Потрібно максимально спростити вступ до територіальної оборони 

«УДАР Віталія Кличка» звертається до керівництва держави максимально спростити процедуру вступу до територіальної оборони по всій країні за прикладом Києва. В умовах загрози повномасштабного вторгнення підписання контракту резервіста має відбуватися максимально швидко та за принципом «єдиного вікна», як це зроблено у Києві. 

Тут відкрився перший рекрутинговий центр територіальної оборони і готується до відкриття другий такий центр. Також у столиці створена гаряча лінія КМДА за номером 063-651-44-46 для вступу в тероборону Києва.

У партії вважають, що досвід Києва потрібно негайно поширити на всю країну.

На Дніпропетровщині сформована Дніпропетровська окрема бригада сил тероборони, у складі якої 7 батальйонів. Щоб стати її бійцем, необхідно наступне: вік від 16 до 60 років; не мати судимостей за скоєння тяжких злочинів; звернутися до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки з військово-обліковим документом; пройти співбесіду з інструктором та представником підрозділу територіальної оборони; пройти військово-лікарську комісію та зібрати документи. У Дніпрі також сформоване регіональне управління «Схід». Контакти: 0 97‒002‒98‒45, Старокозацька, 58, 430 офіс; 4 поверх.

Нагадаємо, що вчора в Дніпрі  оголосили про створення Комітету сприяння територіальній обороні міста. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up