Що подивитися в Святвечір та на Різдво.

Що подивитися в Святвечір та на Різдво.

Топ найкращих різдвяних мультфільмів світу.

👉«Різдвяна історія», 2009

З сюжету мультфільму глядачі дізнаються про історію чоловіка на ім’я Скрудж, який думав лише про те, як збільшити свої фінансові збереження. Стрічка навчає цінувати рідних та кожен момент свого життя. 

👉«Полярний експрес», 2004

Стрічка про хлопчика, який втратив віру в Різдво та Санта-Клауса. Таких дітей чарівний поїзд щороку відвозить до майстерні діда, аби вони на власні очі побачили дива. 

👉«Секретна служба Санта-Клауса», 2011

Сюжет про сина Санта-Клауса Артура, який ризикнув особисто доставити подарунок дівчинці Гвен, чий лист надійшов надто пізно. 

👉«Холодне серце», 2013

Історія про дівчину Ельзу, яка випадково наклала закляття на своє королівство і тим самим прирікла на вічну зиму його жителів. Мультфільм створений за мотивом «Снігової королеви».

👉«Дванадцять місяців», 1956

Сніговою, холодною зимою, у січні, надвечір, коли люди сидять вдома, зла мачуха відправила свою падчерку до лісу, щоб та набрала кошик пролісків. Дівчина пішла виконувати забаганку матері та потрапила у диво. 

👉«Оленя Рудольф», 1998

У оленя Рудольфа серйозна посада — він частина рушійної сили карети Санти Клауса. Незважаючи на насмішки та перепони Рудольф рішуче налаштований стати головним оленем упряжки та здобути визнання.

👉«Грінч», 2018

Грінч ненавидить Різдво та новорічні веселощі, тому він вирішує зіпсувати усім свято.  Однак потім, змінює своє рішення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up