Садівники проти чиновників Дніпропетровської ОДА

Садівники проти чиновників Дніпропетровської ОДА

Керівників Дніпропетровської облдержадміністрації звинуватили у свавіллі та хабарництві. Про це повідомили в Українській плодоовочевій асоціації.

У листопаді до Української плодоовочевої асоціації звернулися чотири садівничі підприємства Дніпропетровщини зі скаргою на першого заступника голови ОДА Володимира Орлова, директора департаменту економічного розвитку Андрія Рубана та начальника управління агропромислового розвитку Дніпропетровської області Любов Клімович.

Садівники стверджували, що чиновники вимагали з них «відкати» за отримання передбаченої діючим законодавством України компенсації за державною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Після того як садівники відмовилися платити чиновникам хабарі, обласна комісія, до складу якої входять Рубан та Клімович, встановила компенсацію для підприємств у сумі 0 гривень.

Асоціація звернулась до Мінагрополітики. Під час засідання комісії Мінагрополітики було вирішено, що підприємства Дніпропетровщини, які скаржилися на дії посадовців, все ж таки отримають компенсацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up