Поліція закрила кримінальні справи щодо смерті братів міського голови Кривого Рогу

Поліція закрила кримінальні справи щодо смерті братів міського голови Кривого Рогу

Слідчі закрили кримінальні провадження за фактами смерті братів міського голови Кривого Рогу – Бориса та Андрія Павлових станом на 8 лютого.

Про це повідомила речник Криворізького відділу поліції Оксана Лесонен.

За її словами, кримінальні провадження Андрія та Бориса Павлових закриті на підставі статті 284, тобто через відсутність подій кримінального характеру.

Деталізація

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов загинув у віці 48 років. Його тіло знайшли у селі Вільне (Криворізька область) 15 серпня 2021 року. Поруч із тілом лежала зброя.

Начальник слідчого управління Олег Сліпчук 7 вересня повідомив, що основна версія смерті К. Павлова – самогубство. За словами О. Сліпчука, мотиви смерті можуть бути пов’язані з особистим життям та перебуванням на посаді мера. Поліція відкинула можливу версію вбивства.

Андрія Павлова, брата Костянтина Павлова, знайшли мертвим у власній квартирі у Кривому Розі 18 жовтня. За даними поліції, на тілі загиблого не було видимих ознак насильницької смерті. Пізніше співробітники поліції повідомили, що його смерть сталася через алкогольне отруєння.

Двоюрідного брата покійного міського голови Кривого Рогу К. Павлова, Бориса Павлова знайшли повішеним у Кривому Розі 10 листопада. Основною версією є самогубство. За словами сусідів, чоловік тяжко хворів до смерті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up