Покриття кілера, або чому монопольний оператор парковок у Дніпрі «Паркт Сервіс Группе» не дає зрозумілу відповідь журналістам

Покриття кілера, або чому монопольний оператор парковок у Дніпрі «Паркт Сервіс Группе» не дає зрозумілу відповідь журналістам

Журналісти газети «Лица» направили до інспекції з паркування інформаційний запит відносно автомобілю Opel Astra з номерним знаком АЕ2322ЕЕ.

Нагадаємо, що у грудні на керівника Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», депутата Дніпропетровської облради Юрія Сімонова було скоєно замах на вбивство. З автомобілю Opel Astra, який був припаркован біля офісу Сімонова, стріляв автомат з пристроєм для дистанційної стрільби. Автомобіль був кілька днів припаркований на одному місці. 

Журналісти надіслали запит до  інспекції, чи складали інспектори постанову про штраф за неоплату паркування. Виявилося, що постанови про притягнення до адміністративної відповідальності власника транспортного засобу не виносились. Тобто або парковка була сплачена, або інспектори проігнорували порушення.

На питання щодо документів, які свідчили б про дату та час початку паркування та факт оплати за неї, в інспекції не відповіли.

Деталі читайте ТУТ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up