Переписала баба хату на … місто

Переписала баба хату на … місто

Йдеться про нову міську послугу «Договір довічного утримання».

Фахівці міського територіального центру розповіли про головну перевагу: завдяки нововведенню людина буде захищена  від шахрайських схем. Адже деякі сподіваються на сусідів чи приватні установи, які не дають гарантій.

«Також згідно договору з Дніпровською міською територіальною громадою – одноразова виплата до 15 % від вартості житла. Щомісячна грошова компенсація від двох до трьох з половиною прожиткових мінімумів, доплата від 500 до 1500 грн на оплату комунальних послуг, соціальні послуги на безоплатній основі та послуги поховання», – зазначила заступниця директора КУ «Дніпровський міський територіальний центр соціального обслуговування» Ольга Мешко.

Але взамін на утримання з боку тергромади, людині треба заповідати своє житло місту, яке стане власником нерухомості після її смерті.

Перед цим заявника обстежить медична комісія, а саме рішення про укладення Договорів довічного утримання буде приймати спеціальна комісія у виконкомах. Тоді проводитиметься експертна оцінка житла, 15% його ринкової вартості буде відразу передано грошима стороні Договору.

Послугою можуть скористатися люди з інвалідністю І та ІІ групи старше 60 років та пенсіонери від 65 років.

Звертатися за консультацією та заявками можна в усі районні управління соціального захисту, управління соцзахисту виконкому Дніпровської міськради та до Центру соцобуслуговування (050−324−26−03).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up