Офіційне роз’яснення: чому комунальники не змогли впоратися зі сміттям?

Офіційне роз’яснення: чому комунальники не змогли впоратися зі сміттям?

У департаменті екологічної політики Дніпровської міськради пояснили, що —  через дуже високі темпи росту сміття, компанія Екологія Д просто не встигає з ним справитися.

Традиційно обсяг відходів, що утворюється у перші дні нового року, значно перевищує середні показники, – зазначили у департаменті.

“З таким напливом сміття важко впоратись. Велика кількість мегаполісів по всьому світі відчувають складнощі з вивозом сміття під час Нового року. Наразі компанія-перевізник «Екологія-Д» та полігон ТПВ «Правобережний» працюють у посиленому режимі. Уповільнює роботу відсутність можливості під’їзду до контейнерів через велику кількість машин у дворах”, – зазначають у департаменті екологічної політики Дніпровської міськради.

При цьому кількість сміття  у Дніпрі зростає високими темпами рок від року. У 2021 році Дніпром вироблено майже 450 тис. тон сміття. Це близько 1,3 тис. тон сміття щоденно.

Також, у департаменті пояснили складність вчасного вивезення сміття у Дніпрі через снігопад, який засипав двори міста 28 грудня. 

Нагадаємо, що у 2018 році була схожа ситуація: через велику кількість снігу, сміттєвози не могли заїхати у двори. Внаслідок цього, міська влада оголосила новий тендер на ввезення сміття у місті і змінила підрядника. Чи трапиться таке і цього разу і хто відповість за сміттєвий колапс в місті, який триває майже два тижні? Поки що, не відомо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up