​Обшуки у Криворізькій міській раді

​Обшуки у Криворізькій міській раді

Обшуки у Криворізькій міській раді: політ замовлення?

ДБР відкрило кримінальне провадження проти посадовців за їх службову недбалість, яка призвела до втрати з бюджету міста майже 700 млн гривень.

«Слідчі встановили, що станом на 1 квітня 2021 року між Криворізькою міською радою та одним з градоутворюючих підприємств укладено 82 договори оренди земельних ділянок. Через неналежне виконання своїх посадових обов’язків посадовцями міськради в інтересах бізнесу було суттєво занижено вартість орендної плати за землю. Як наслідок, підприємство не сплатило до бюджету майже 700 мільйонів грн», — зазначили у ДБР.

Наразі слідчі вилучають відповідні договори та іншу документацію. Посадовцям загрожує позбавлення волі терміном до 5 років.

ТГ-канал «Політика Країни» пише, що активність силовиків проти місцевої влади Кривого Рогу розпочалася після того, як у грудні 2020 року кандидат від «Слуг народу» програв вибори кандидату від ОПЗЖ Костянтину Павлову. Незабаром проти мерії відкрили низку кримінальних справ.

У серпні минулого року загинув Костянтин Павлов. За офіційною версією він вчинив самогубство, але соратники в неї не вірять.

Найближчим часом Рада має призначити вибори мера Кривого Рогу на 30 жовтня. Але сильного кандидата «Слуги народу» не мають. У таких умовах намагаються знову активізувати кримінальні справи проти мерії, — припускають політ експерти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up