ОБШУКИ ДБР У КРИВОРІЗЬКІЙ МЕРІЇ – можуть бути свідченням ПОЛІТИЧНОГО ТИСКУ, — Юрій Сімонов, лідер  Дніпропетровської обласної організації партії «Удар Віталія Кличка»

ОБШУКИ ДБР У КРИВОРІЗЬКІЙ МЕРІЇ – можуть бути свідченням ПОЛІТИЧНОГО ТИСКУ, - Юрій Сімонов, лідер  Дніпропетровської обласної організації партії «Удар Віталія Кличка»

Ми розцінюємо таке силове вторгнення з автоматами до міськвиконкому, як продовження політичного тиску на міськраду Кривого Рогу та цілеспрямовану кампанію з придушення місцевого самоврядування. Про подію ми писали тут.

УДАР Віталія Кличка» вважає неприпустимим з боку влади вести боротьбу з політичними опонентами, вдаючись до шантажу та тиску із залученням силових органів.

Ця ситуація дещо схожа із тим, що відбувається в Чернігові. Наш лідер Віталій Кличко неодноразово у зв’язку із цим заявляв, що замовники мають розуміти, чим слабшими вони роблять мерів, тим слабшими вони роблять Україну. У центральної і місцевої влади спільні вороги: бідність, захмарні ціни, опалювальний сезон, корупція, Росія. В таких умовах  державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено, а не боротися один проти другого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up