​Небезпеки для цивільного населення немає! Очільники Дніпра та області звернулися до людей.

​Небезпеки для цивільного населення немає! Очільники Дніпра та області звернулися до людей.

❗️Оперативна інформація щодо ситуації в місті та області❗️

🔺 «Фізичного вторгнення Російської федерації на територію Дніпропетровської області немає. Удари були завдані рано-вранці по об’єктах військової інфраструктури. Рятувальники загасили спалах у Дніпровському аеропорту.» – зазначив Микола Лукашук.

Також він зазначив, що сьогодні в Дніпропетровській області будуть створені блокпости, на яких перевірятимуть усіх, хто виїжджає і в’їжджає. Крім того, всі важливі інфраструктурні об’єкти в Дніпрі та області під посиленою охороною.

Микола Лукашук попросив мешканців з розумінням ставитися до ситуації та роботи поліції.

🔺Мер Дніпра Борис Філатов попросив не розганяти паніку, адже ситуація під контролем. Тому бігти в магазини та їхати на заправки не варто.

На даний момент усі силові служби та структури працюють у посиленому режимі та небезпеки для цивільного населення немає.

🔺 «Зусилля обласної та міських влад скоординовані. Ми в комунікації з усіма мерами. У нас є чіткі плани дій на випадок різних непередбачуваних ситуацій. Ворог гатить по ПВО та аеропортах, але обстрілів в житлових кварталах немає. За можливості, лишайтесь вдома не створюйте ажіотажу в магазинах й аптеках»,— сказав Валентин Резніченко, голова Дніпро ОДА.

Очільники області зазначили, що об’єкти критичної інфраструктури в усіх містах регіону — під контролем й під пильною увагою. Область тримає зв’язок із Президентом та штабом. Ситуація під контролем!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up