Навіщо Кривбасу два аеровокзали? - SIMONOV NEWS

Навіщо Кривбасу два аеровокзали?

Навіщо Кривбасу два аеровокзали?

Дніпропетровська ОДА провела тендер на виконання капітального ремонту аеропорту у Кривому Розі і визначилася із підрядником.

Капремонт проведуть у два етапи. Спочатку відремонтують будівлі міжнародного аеровокзального комплексу на 100 пас/год , потім на 400 пас/год. Обидва аеровокзали отримають оновлені приміщення всередині та зовні, модернізовану мережу комунікації , систему безпеки тощо.

Роботи обійдуться у мільярд гривень. 

Завершити ремонт підрядник повинен до кінця 2023 року.

Цікаво, але для Дніпра, де кількість населення складає майже мільйон жителів, будують один термінал. А чомусь Кривому Рогу, де кількість населення трошки більше 600 тисяч жителів, знадобилося два термінали.

До речі, у більшості міст термінали будуть та ремонтують приватні інвестори. І термінали розглядаються як бізнес проекти. Так, наприклад, термінал у Дніпрі, власним коштом будують компанії бізнесмена Олександра Ярославського.  На ремонт же  терміналів  у Кривому Розі гроші виділяють з держбюджету. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Warning: Attempt to read property "term_id" on bool in /home/osoby24/simonov.com.ua/www/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/classes/class-rmp-menu.php on line 441