Мільйони жінок на військовий облік

Мільйони жінок на військовий облік

Чи реально поставити  мільйони жінок на військовий облік?

17 грудня вступив у дію наказ Міністра оборони України (Тарана): жінок віком до 60-ти років зобов’язують стати на військовий облік: Йдеться про мільйони жінок понад 100 спеціальностей, різних посад. Перелік професій тут

Якщо жінка-працівниця не стане на облік, то сплачуватиме штраф 850-1700грн, а її керівник на роботі 5100-8500грн. Наказ МО вже зареєстрований у Мін’юсті і, відповідно, є чинним, обов’язковим до виконання. 

«Мобілізація на протидію ворогові потрібна, в тому немає сумніву. Але — Розуміючи масштаби цієї роботи, можу сказати: на виконання наказу потрібно років півтора-два мінімум, і це в мирних умовах, і коли військомати в кожному районі. А зараз — у стані війни, на фоні децентралізації (із згортанням мережі держадміністрацій і військоматів), на фоні депрофесіоналізації владних органів та ще й пандемії (коли поліклініки й лікарі, які мали би перевіряти взятих на облік, й без того перевантажені боротьбою з ковідом) — це завдання є практично не підйомним», — дав оцінку події політик, військовий Анатолій Гриценко . 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up