​Як пов’язані Оскар та Дніпропетровщина

​Як пов’язані Оскар та Дніпропетровщина

Вихованка Павлоградської ДЮСШ знялася у кінострічці, яку висунули на Оскар. Сабріна Рубцова грала у фільмі французького режисера про гімнастику“Ольга”. Стрічка отримала гарні відгуки кінокритиків на Канському фестивалі.

Тренерка Сабріни Віра Колесник пишається своєю вихованкою. Жінка тренує дітей спортивної гімнастики вже 54 роки. Вона готувала спортсменів до вищої школи олімпійського резерву.

У серпні у рамках програми Фестиваль фестивалів на ОМКФ 2021 відбулася українська прем’єра картини «Ольга», призера Каннського кінофестивалю. Спортивна драма «Ольга» французького режисера Елі Граппа, представлена в Одесі, брала участь в конкурсі «Тиждень Критики» 74-го Каннського кінофестивалю. Картина отримала приз письменників і композиторів SACD за найкращий сценарій.

Головні ролі у фільмі виконали професійні гімнастки, учасниця збірної України по спортивній гімнастиці Анастасія Будяшкина (Ольга Будяшкина) і гімнастка Сабріна Рубцова (Саша Рубцова). Автор зберіг реальні прізвища українських гімнасток у фільмі. Обидві дівчата вже завершили спортивну кар’єру.

У квітні 2012 р. на Чемпіонаті Павлограду по спортивній гімнастиці серед дівчаток взяли участь 48 вихованок школи. І серед кращих була Сабріна Рубцова, повідомляє “Днепр Вечерний”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up