Ескалація. Огляд подій на ранок

Ескалація. Огляд подій на ранок

Евакуація з Харкова та Маріуполя. 

Її не буде❗️

Замість паніки та евакуації, Україна планує реалізувати два плани — військовий і дипломатичний. Про це заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Дипломатія включає спробу застосувати всі можливості, щоб вирішити конфлікт дипломатичним шляхом. Якщо це не спрацює, Україна застосує військовий план — битися за кожен дюйм своєї території, поки не переможе.

📍Указ про призов резервістів

Його видав Президент України Володимир Зеленський. У відео зверненні він заявив, що «йдеться виключно про громадян, що належать до оперативного резерву». За його словами, найближчим часом буде проведено навчальні збори резервістів системи тероборони. Президент також зазначив, що на сьогодні немає необхідності в загальній мобілізації. 

📍Ситуація на Донбасі

Минулої доби там з боку бойовиків зафіксували 96 порушень. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС у ранковому зведенні.

Внаслідок обстрілу один український військовий загинув. Один військовослужбовець отримав поранення та знаходиться у лікувальному закладі. Ще п’ять військовослужбовців отримали бойові поранення.

Також, сьогодні зафіксовано 15 порушень, 14 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

📍Посольство РФ у Києві евакуйовується

Про це повідомляє  МЗС РФ. Тут зазначили, що їхнє завдання – «піклуватися про дипломатів та співробітників», «захищати їхнє життя та безпеку», тому прийняте таке рішення.  Доки йде евакуація, на площі перед посольством встановили хрести з написами «російський окупант».

📍Ситуація на валютному ринку України контрольована

Про це повідомив Національний банк України.

Регулятор наголосив, що у його прогнозах починаючи з 2014 року постійно враховується ризик ескалації воєнного конфлікту, тому НБУ має план того, як реагувати на ті чи ті події. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up