Чи закриється взагалі легендарна «Петровка»

Чи закриється взагалі легендарна «Петровка»

1 січня завод призупинив роботу доменного, сталеливарного та прокатного виробництв через нерентабельність. Про це, у розпал новорічних свят, повідомило видавництво «Українська правда» і ми писали тут.

Наразі, блогер, дніпрянин Марк Семенюк впевнений, що призупинення виробництва мало не катастрофа не тільки для міста, але й для країни, оскільки Дніпровський металургійний завод входить до переліку організацій, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки України.

Занепокоєний чоловік також долею робітників заводу. Каже, що більшість персоналу вже відправлено у відпустку з грошовим окладом у 50-60% від зарплати.

Офіційна та неофіційна версії зупинки виробництв, геть різні. Співробітники заводу твердять, що це пов’язано з тим, що продукція перестала бути конкурентоспроможною через невизначеність постачання вугілля з Росії, високу вартість енергоносіїв та складністю з логістикою сировини через нестачу вагонного парку.

На підприємстві, в свою чергу запевняють, що завод не буде працювати мінімум місяць та зазначають, що причина запинки пов’язана з ремонтом обладнання.

Версія співробітників заводу більш схожа на правду, оскільки у 2020 році підприємство більше ніж вдвічі скоротило випуск сталі, чавуна та прокату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up