Чи введуть військовий стан?

Чи введуть військовий стан?

Депутатка Мар’яна Безуглая заявила, що запровадження Військового становища на підконтрольній частині Донецької та Луганської областях обговорюється на комітеті з нацбезпеки, але поки що немає жодної конкретики.

«Поки що без коментарів, обробляється. Це закрита інформація. Від цього залежить наша безпека», — заявила Безугла.

‼️Посилений режим несення служби поліцейськими продовжено до 26 лютого

Про це заявив голова Національної поліції Ігоря Клименка. Він підкреслив, що це необхідно, щоб протидіяти будь-яким спробам дестабілізації ситуації в країні. Адже зараз складний період активної фази гібридної війни проти України.

Близько 2 тисячі поліцейських охороняють 245 об’єктів критичної інфраструктури. За словами Клименка, минулими вихідними поліція з Нацгвардією посилили охорону та пропускний режим на території ЧАЕС.

‼️Бомбосховища. Де ховатися? 

У міському фонді Кривого Рогу офіційно числиться 338 сховищ. Проте придатні для використання лише 39, які перебувають на балансі промислових підприємств. При цьому населення Кривого Рогу перевищує 600 тисяч людей. Про це повідомляє «Свої. Кривий Ріг»

Чиновники пояснили, що «робоче» населення може сховатися в діючих сховищах на підприємствах, а ті, хто там не працює, самі обирають, де ховатися. Як тимчасове укриття люди можуть використовувати підвальні приміщення своїх будинків. Вони мають самі їх облаштувати. 

Керівництво лікарень, шкіл та інших комунальних закладів, має подбати про те, щоб передбачені в них укриття використовували за призначенням, а не як склад.

В управлінні з надзвичайних ситуацій повідомили, що мерія не давала розпоряджень щодо підготовки укриттів. 

❗️❗️Перелік бомбосховищ в Дніпрі тут.

#Ескалація  Новини на цей час

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up