Час добрих новин: будиночки для птахів, врятований дуб та кіт-верхолаз

Час добрих новин: будиночки для птахів, врятований дуб та кіт-верхолаз

У Марганці небайдужі містяни врятували від знищення віковий дуб. Він росте у балці, де колись були марганцеві копальні. Активісти випадково дізналися, що багаторічне дерево продане на дрова. Вони знайшли власника дерева та запропонували йому кошти, аби врятувати дуб. Спочатку чоловік озвучив конкретну суму, але потім сказав, що не візьме з активістів ні копійки, бо вони роблять добру справу. Зараз дуб під наглядом, біля нього з’явилась інформаційна табличка.

Вчора, дніпровські надзвичайники врятували кота на вулиці Сосновій. Він заліз на дерево та не зміг самостійно спуститись. Пухнастика рятували четверо працівників ГСЧС. Повідомляється, що кіт сидів на дереві на рівні третього поверху будинку.

На Дніпропетровщині з’явились будиночки для вухатих сов. Про птахів подбали працівники ДТЕК Дніпровські електромережі. Вони встановили 20 штучних будиночків для гніздування. Таким чином планують зберегти популяцію рідкісних птахів, занесених до Бернської Конвенції про охорону дикої флори і фауни.

Вчора на вулиці Виробничій, у Дніпрі, рятувальники дістали з глибокої ями двох цуценят. Як вони там опинились невідомо. Надзвичайники за допомогою спеціального пристрою для вилову тварин дістали бідолашних цуценят з 2-х метрової вузької пастки. Після порятунку, чотирилапих передали в руки небайдужим громадянам для подальшої опіки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up