Будівлю «Укрпошти» невідомим чином приватизували.

Будівлю «Укрпошти» невідомим чином приватизували.

​​Будівлю «Укрпошти» невідомим чином приватизували. 

Тепер прокуратура вимагає повернути історичну будівлю Дніпровського поштамту вартістю понад 93 млн грн, яка незаконно вибула з державної власності. Про що  направлено до суду позовну заяву до АТ «Укрпошта».

Спірне нерухоме майно (будівля поштамту на центральній вулиці Дніпра) перебувало на балансі Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та у 2017 році перейшло до статутного капіталу  – ПАТ «Укрпошта», у зв’язку з корпоратизацією державного підприємства.  У подальшому акціонерним товариством зареєстровано право приватної власності на вказаний об’єкт нерухомості. Повідомляє прес-служба прокуратури. 

Наразі прокуратура не повідомляє, хто безпосередньо на даний момент є власником будівлі. 

Будівля Дніпровського головпоштамту — пам’ятка історії та архітектури місцевого значення та  згідно чинного законодавства, не підлягає приватизації.

У зв’язку з цим прокуратура вимагає визнати недійсним Акт передавання майна до статутного капіталу ПАТ «Укрпошта», скасувати державну реєстрацію права приватної власності та зобов’язати відповідача повернути будівлю державі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up