Як з користю витратити “ковідну 1000 грн”: лідер Дніпропетровського осередку партії “Удар” Юрій Сімонов закликає до благодійності

Як з користю витратити “ковідну 1000 грн”: лідер Дніпропетровського осередку партії “Удар” Юрій Сімонов закликає до благодійності

Люди розгубилися через обмеження на витрату бонусу за вакцинацію. Не всі хочуть чи можуть піти у спортзалу, театр, кінотеатр або кудись летіти та їхати потягом. 

Юрій Сімонов пропонує конвертувати ці кошти у добрі справи для нужденних. 

У метушні та нескінченному русі по колу проблем і завдань, ми не завжди помічаємо людей поряд з нами. Адже у кожного є самотні сусіди, люди похилого віку, які давно забули, коли були в театрі. Є багатодітні родини, у яких банально немає можливості купити квитки у кіно на усю сім’ю. Дитячим будинкам потрібна художня література. Кожен з нас сьогодні, отримавши цю 1000 грн, може напередодні Нового року створити невелике диво і подарувати свято знайомим людям. Подивіться на вікна свого будинку, повертаючись увечері додому, і ви обов’язково побачите того, хто потребує вашої турботи та уваги”, — каже депутат облради.

Наприклад, керівниця художньої школи у Сурсько-Литовському розповіла, що їхні вихованці з радістю відвідали б балет “Лускунчик” перед Новим роком. Також там не вистачає книжок з живопису.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up