​👊Від меморандуму тепло не з’явиться: уряд має виконати обіцянку та повернути борги місцевим бюджетам, – «УДАР Віталія Кличка»

​👊Від меморандуму тепло не з’явиться: уряд має виконати обіцянку та повернути борги місцевим бюджетам, – «УДАР Віталія Кличка»

👍«УДАР Віталія Кличка» позитивно поставився до рішення уряду підписати меморандум з представникам місцевого самоврядування щодо непідвищення тарифів на опалення і гаряче водопостачання. В нинішніх складних умовах це було голосом здорового глузду і без перебільшення — державницьким рішенням. 

☝️Проте було очевидним, що одним лише меморандумом тарифи не втримати, оскільки ринкова ціна газу сьогодні сягає подекуди 45 тис. грн за тисячу кубометрів. 

👉Для стабілізації тарифів потрібні значні фінансові ресурси та газ за доступною ціною, який зобов’язався постачати «Нафтогаз». А уряд до цього часу не повернув місцевим бюджетам 37 млрд грн за різницю в тарифах, яку обіцяв повернути до кінця вересня у попередньому меморандумі. 

💵Тарифи – це, по перше, загальноукраїнська тема. Щонайменше тому, що монополія на торгівлю енергоресурсами належить державі. Саме від «Нафтогазу» залежить, за якою ціною отримають газ громадяни та комунальні і бюджетні установи.

🤜«УДАР Віталія Кличка» вимагає від уряду передати місцевим громадам не лише відповідальність за тарифи, але й ресурси для втримання їх на нинішньому рівні, а також продавати газ за оголошеною ціною. 

🤜Партія вимагає від уряду зобов’язати Нафтогаз дотримуватися взятих на себе зобов’язань щодо продажу газу за доступною ціною населенню (7,42 грн/куб. м) і бюджетним установам (13,7 грн/куб. м).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up