​👊Від боротьби з олігархами в “антиолігархічному” законі залишилась тільки назва, – «УДАР Віталія Кличка»

​👊Від боротьби з олігархами в “антиолігархічному” законі залишилась тільки назва, – «УДАР Віталія Кличка»

🤜П’ятий місяць триває просування скандального законопроекту №5600. Свого часу влада гучно назвала законопроєкт «антиолігархічним» та під приводом справедливого оподаткування великих фінансово-промислових груп намагалася суттєво посилити фіскальний тиск на малий і середній бізнес та простих громадян України. 

🤜Партія  “УДАР Віталія Кличка виступила з різкою критикою його положень, які могли б призвести до знищення середнього класу в Україні. 

У результаті боротьби та тиску на владу вдалося домогтися, що з тексту законопроєкту до другого читання зникли деякі скандальні норми, що посилювали фіскальний тиск на дрібний та середній бізнес. 

❌Зокрема, була прибрана норма про оподаткування ПДВ продажу житла, що могло б призвести до його здорожчання для українців щонайменше на 20%. 

❌ Вдалося зняти норму, яка б призвела до необхідності сплати ПДФО селянами, які торгують своє городиною, вирощеної на власних ділянках 0,5 га. 

❌ Також вдалося виключили норму, яка б дозволяла податковій фактично блокувати роботу підприємства, якби була надіслана лише підозра про порушення у сплаті податків. 

🗣Експерти «УДАРу Віталія Кличка» наполягають на тому, що зростання економіки досягається в інший спосіб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up