«Команда Днепра», выдохнув и отойдя от акции, говорит спасибо всем

Є таке прислів’я: англійці глухі та сліпі, коли справа не стосується їх особисто. Проте, це не наш випадок.

Акція «Землю оставьте детям», яку на Фестивальному причалі провела Команда Днепра була спрямована на збір коштів для діточок, що постраждали під час вибуху бойового снаряду на дитячому майданчику в селі Пашена Балка під Дніпром.

На початку цього масштабного дійства лауреат Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО» Сергій Цигіпа зі сцени представив Петра Гаркушу — ветерана афганської війни та АТО, чий син Олександр — 16-річний військовий ліцеїст — ціною отримання важких поранень врятував життя пятьом дітлахам. А потім й заспівав свою легендарну пісню «Старобранці пішли на війну».

Справжні друзі пізнаються в біді. На Фестивальному причалі під час благодійного заходу «Землю оставьте детям!» небайдужих не було. Окрім мешканців та гостей Дніпра тут були і байкери, і кіннотники, а з неба прямо в річку приводнялися парашютисти. Можемо — коли захочемо!

Перлиною концерта, на мою думку, було виконання пісні дніпрянинa 
Станіслава Золотова, що мешкає в Німеччині та спеціально прилетів в рідне місто аби разом з організаторами — Командою Дніпра — та членами їх родин заспівати «Землю оставьте детям!».

Дякуємо всім, хто взяв в участь в цій благородній справі, а особливо позапартійним членам Команди Дніпра — Владу Малько (25-й округ), Олександрі Климовій (26-й округ), Юрія Сімонова (27-й округ) та Євгена Поляруша (28-й округ)! 
Один за всіх та й всі — за одного! КомандаДніпра

Вчасна допомога

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *