Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!

Ветерани – воїни, українські захисники, приклад незламності, люди з підвищеним рівнем відповідальності та загостреним почуттям справедливості. Ці люди захищали країну на фронті, аби зберегти її для нащадків, аби молоде покоління мало свою державу, сильну, квітучу, незалежну. Коли ворог прийшов зі зброєю в руках на нашу землю в 2014-му році, вони стали йому на заваді, часто жертвуючи власним здоров’ям на навіть життям.

Ті, що змогли вернутись з фронту – є прикладом відваги та любові до Батьківщини. Є взірцем незламності та відчайдушності. Саме цим людям присвячений перший соціальний ролик з циклу «Ти зможеш!», які зроблені за ініціативи Міністерства у справах ветеранів та при підтримці Фонду Олександра Третьякова — голови комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Без залучення державних коштів.
Наші ветерани боролися задля спокою та миру, своїх сімей, дітей, молоді, які мають розбудовувати нашу вільну країну.

Перше відео, присвячене нашим захисникам-ветеранам, ми презентуємо сьогодні, з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.

В ньому знявся справжній ветеран Вадим Мазниченко (Vadym Maznichenko). Хлопець- колишній десантник 79-ї аеромобільної бригади, на фронт потрапив у другу хвилю мобілізації в 2014-му. До того працював, будував плани на майбутнє, зокрема, збирався одружитися зі своєю нареченою. Та буденні справи та плани довелось відкласти, спочатку через війну, потім через лікування. У вересні 2014-го в районі Старогнатівки, Донецької області, Вадим отримав поранення. Через значні травми та ушкодження тиждень провів у комі, між життям та смертю. Лікарі боролися за нього, але врятувати ногу і руку не вдалось, їх лікарі змушені були ампутувати.
Та після тривалої реабілітації Вадим Мазніченко став на протез, почав займатись активним образом життя, спортом, різноманітними соціальними проектами, взяв участь у таких проектах як «Переможці», «Ігри нескорених» (Invictus Games), «Сила нації».

Наразі намагається провадити власний бізнес. А наречена, якій він обіцяв вернутись з війни, дочекалась, і просто під час реабілітації Вадима в Одеському шпиталі молодята побрались.

Вадим все зможе. Завдяки йому і таким як він, боротися та досягати кращого зможе вся Україна!

Україна все зможе завдяки Вам ветерани!

Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!Ветерани – воїни, українські захисники, приклад незламності, люди з підвищеним рівнем відповідальності та загостреним почуттям справедливості. Ці люди захищали країну на фронті, аби зберегти її для нащадків, аби молоде покоління мало свою державу, сильну, квітучу, незалежну. Коли ворог прийшов зі зброєю в руках на нашу землю в 2014-му році, вони стали йому на заваді, часто жертвуючи власним здоров’ям на навіть життям.Ті, що змогли вернутись з фронту – є прикладом відваги та любові до Батьківщини. Є взірцем незламності та відчайдушності. Саме цим людям присвячений перший соціальний ролик з циклу «Ти зможеш!», які зроблені за ініціативи Міністерства у справах ветеранів та при підтримці Фонду Олександра Третьякова — голови комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Без залучення державних коштів.Наші ветерани боролися задля спокою та миру, своїх сімей, дітей, молоді, які мають розбудовувати нашу вільну країну.Перше відео, присвячене нашим захисникам-ветеранам, ми презентуємо сьогодні, з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.В ньому знявся справжній ветеран Вадим Мазниченко (Vadym Maznichenko). Хлопець- колишній десантник 79-ї аеромобільної бригади, на фронт потрапив у другу хвилю мобілізації в 2014-му. До того працював, будував плани на майбутнє, зокрема, збирався одружитися зі своєю нареченою. Та буденні справи та плани довелось відкласти, спочатку через війну, потім через лікування. У вересні 2014-го в районі Старогнатівки, Донецької області, Вадим отримав поранення. Через значні травми та ушкодження тиждень провів у комі, між життям та смертю. Лікарі боролися за нього, але врятувати ногу і руку не вдалось, їх лікарі змушені були ампутувати.Та після тривалої реабілітації Вадим Мазніченко став на протез, почав займатись активним образом життя, спортом, різноманітними соціальними проектами, взяв участь у таких проектах як «Переможці», «Ігри нескорених» (Invictus Games), «Сила нації».Наразі намагається провадити власний бізнес. А наречена, якій він обіцяв вернутись з війни, дочекалась, і просто під час реабілітації Вадима в Одеському шпиталі молодята побрались.Вадим все зможе. Завдяки йому і таким як він, боротися та досягати кращого зможе вся Україна!

Опубліковано Міністерство у справах ветеранів Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *