Суцільна вселенська змова

Суцільна вселенська змова

Суцільна вселенська змова:  переворот та підстава від Ахметова,  підступність Порошенка, викрадення та перепродаж формули вакцини,   у «вагнергейт»  нас втягнули,  Шустер – дестабілізатор тощо.  

Такий екватор каденції президентства!

На сьогоднішній прес-конференції  президент Зеленський заявив, що на 1-2 грудня планується держпереворот за участю Ахметова з фінансуванням у 1 млрд доларів. Зеленський заявив, що він не Янукович і тікати не буде.  На це Савік Шустер  сказав, що йому важко повірити у цю інформацію. У відповідь президент назвав його «дестабілізатором  ситуації».

За словами Зеленського, захопити вагнерівців запропонував екс-глава розвідки Василь Бурба, коли він вирішив його звільнити. Зеленський заявив, що якби літак захопили, то президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган цього не пробачив би. Він додав, що у літаку, який летів із Мінська турецькими авіалініями, були звичайні люди. «Ми не проводили цієї операції, нас втягнули», — сказав Зеленський.

Також Володимир Зеленський заявив, що загроза війни з Росією спостерігається щодня. І щодня триває залякування українців . «Ми контролюємо кордони та готові до будь-якої ескалації», — повідомив Зеленський під час прес — марафону.

Президент розказав, що кожного дня він отримує дані від української та закордонних розвідок про ситуацію. Він відзначив, що українська армія є потужною та готова до викликів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up