​🛰Росія стягує війська на кордоні з Україною. POLITICO оприлюднило знімки з супутника.

​🛰Росія стягує війська на кордоні з Україною. POLITICO оприлюднило знімки з супутника.

📸Знімки було зроблено у понеділок, 1 листопада, компанією Maxar Technologies, зазначає газета. На них, за даними видання, видно скупчення військової техніки, зокрема танків, поблизу міста Єльня Смоленської області (межує з Білорусією, від України відокремлюється лише Брянською областю).

🔫Як пише Politico, посилаючись на дані британського видання Jane’s, що спеціалізується на військовій тематиці, техніка 4-ї танкової дивізії Росії була переміщена в райони навколо Брянська і Курська, недалеко від північного кордону України. Підрозділи оснащені бойовими танками Т-80У та самохідними артилерійськими установками. “У цьому районі також була помічена частина 1-ї гвардійської танкової армії”, — стверджує в публікації.

🧨Jane’s зазначає, що ці підрозділи “призначені для проведення операцій на всіх рівнях — від боротьби із повстанцями до механізованих бойових дій”. Розгортання “знаменує собою явне відхилення від стандартної схеми навчання 1-ї гвардійської танкової армії”, яка зазвичай проводиться під Москвою, заявляють у британському виданні.

🪖Тим часом у міноборони кажуть, що ніякого додаткового перекидання техніки до державного кордону з боку РФ не зафіксовано. 🗣«Найбільш вірогідно, що оприлюднені у ЗМІ та мережі Інтернет факти нарощування угруповань збройних сил Російської Федерації на українському напрямку є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, та по суті є плановими заходами у рамках переміщення військ після завершення навчань. Воєнна розвідка України здійснює постійне спостереження за діями військ держави-агресора та зміни їхньої чисельності поблизу державного кордону України», – стверджують в повідомленні українського Міноборони.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up