Найдите 10 отличий.

Петро Порошенко програв президентські вибори з багатьох причин. Проте одна з них була — повна відсутність будь-якого в команді тодішнього глави держави креативу під час президентських перегонів.

Хоча, насправді, креатив був, але виключно в площині «чорного піару», спрямованого проти конкурентів ПОПа. 

На парламентські вибори штаб Петра Олексійовича пішов впевнено, проте наступаючи на старі граблі.

Ребрендінг партії навряд чи сховає від виборців негатив БПП і новостворена «Європейська Солідарність» успадкувала увесь антирейтинг свого попередника.

Брудні методології «чорного піару», які застовують штабісти та деякі кандидати від «ЄС» проти опонентів, вже викрити та про них відомо широкому загалу. Достатньо пригадати масові розсилки СМС-повідомлень проти партії Вакарчука «Голос», що вже лягло в основу кримінальної справи, порушеною кіберполіцею.

Але я хочу навести свіжий приклад того, як за відсутності власних креативних ідей, представники «ЄС» вдаються до мавпуння вдалих ходів своїх опонентів.

От наприклад, за два дні до виборів п’ять мажоритарників від «Європейської Солідарності», що балотуються по округах в м.Дніпро, провели прес-конференцію та голосно заявили: ми — команда Дніпра від «Європейської Солідарності»! Отакої!

Тобто, любіть нас, голосуйте за нас, бо ми зробили відчайдушний крок та об’єдналися в пику усім нашим опонентам. Хоча всіх цих мажоритарників об’єднав партійний з’їзд «ЄС», який і висунув їх кандидатами. Тому вся ця новина — як мильна бульбашка: надулася та відразу лопнула.  

Але цього дніпровським штабістам від «ЄС» виявилося замало і вони підказали своїм підлеглим кандидатам під час прес-конференції повернутися задом до залу та зробити спільне фото. При цьому на спинах двох з п’яти кандидатів можна прочитати їх прізвища а у всіх, звісно ще й партійний бренд.

Побачивши цю світлину я згадав, що щось подібне в Дніпрі вже було. Причому в цій самій залі, але раніше на тижня два чи три. Покопирсався в інтернеті і — евріка! Знайшов!

Навіщо "ЄС" до виборців задом повертається

Саме таким був креативний хід від «Команди Дніпра» — четвірки позапартійних самовисуванців-мажоритарників, які під час прес-конференції повернулися спинами до фотографа, аби всі зафіксували їх прізвища та номера округів, по яким вони балотуються.

Цю світлину ще потім довго «жували» в соцмережах і коменти були різні — від повної підтримки до повного несприйняття. Та то таке.

У випадку ж з мажоритарниками від «Європейської Солідарності» по Дніпру це було просто жалюгидне видовище.

Мавпування своїх опонентів та дуже слабка аргументація свого такого вчинку. Це, скоріше, вже нагадує агонію БПП-ЄС ніж боротьбу до переможного кінця за кожен голос виборця.

Тому, не знаю як ви, але мені так і не зрозуміло: навіщо «ЄС» до виборців задом повернулася.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *