Модний вирок

У Лондоні триває фешн-вік, який цього разу «атакують» протестанти.

У Лондоні триває фешн-вік, який цього разу «атакують» протестанти.
Під час шоу Віктрії Бекхем у Вестмінстері на вулицях з’явились люди з плакатами на кшталт «Мода — це екоцид». Мітингарі викрикують гасла про те, що фешн-індустрія сприяє кліматичним змінам.
Меседжі самих фешн-дизайнерів теж торкаються етичних питань, що начасі в європейському суспільстві.
Зокрема, Генрі Холанд, який цьогоріч презентував свою колекцію під відкритим небом, говорить, що його моделі — це дослідження двох великих танцювальних культур — диско та рейву. Ці два танцювальні напрямки виникли як захисна реакція суспільства, чиї ілюзії були зруйновані жорстоким світом, і все, чого хочуть люди — сховатися від проблем та веселитися до самозабуття.

МОДНИЙ ВИРОКУ Лондоні триває фешн-вік, який цього разу "атакують" протестанти. Під час шоу Віктрії Бекхем у Вестмінстері на вулицях з'явились люди з плакатами на кшталт "Мода — це екоцид". Мітингарі викрикують гасла про те, що фешн-індустрія сприяє кліматичним змінам. Меседжі самих фешн-дизайнерів теж торкаються етичних питань, що начасі в європейському суспільстві. Зокрема, Генрі Холанд, який цьогоріч презентував свою колекцію під відкритим небом, говорить, що його моделі — це дослідження двох великих танцювальних культур — диско та рейву. Ці два танцювальні напрямки виникли як захисна реакція суспільства, чиї ілюзії були зруйновані жорстоким світом, і все, чого хочуть люди — сховатися від проблем та веселитися до самозабуття.

Опубліковано Валерієм Гриценком Понеділок, 16 вересня 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *