Якісна комунікація як запорука соціальної адаптації ветеранів

На території Дніпропетровської області з 2019 року починає створюватися великий проект — система ресоціалізації ветеранів та допомоги членам їх сімей.

Мета проекту — створення на території області системи центрів допомоги на рівні світових стандартів.

Центри мають бути створені в кожному районі Дніпропетровської області та мають суттєво покращити соціально-психологічний стан та соціальні можливості ветеранів та членів сімей, покращити забезпечення їх прав людини та соціальних гарантій, декларованих конституцією, іншими законами та постановами України.

Тренінг буде проведено за співпраці з ГО «ФУНДАЦІЯ ПУСЕЛІКА» , Френком Пьюселіком та командою кваліфікованих тренерів. Організаторами тренінгу виступають: ГО «Асоціація незалежних фахівців «Простір людини», ГО «Європейське покоління» за сприянням Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Першим етапом реалізації проекту є підготовка в Дніпропетровській області фахівців світового рівня по роботі з ветеранами та членами їх сімей, що має бути реалізовано впродовж 2019 року.
В місті Дніпро будуть проведені 4 сертифікаційні тренінги: 2 шестиденних та 2 дванадцятиденних.
Запрошуються люди — жителі Дніпропетровської області, які хочуть працювати з ветеранами та членами їх сімей безпосередньо в якості психолога або консультанта без психологічної освіти, також люди, що готові працювати на посадах з матеріально-технічного забезпечення допомоги ветеранам, а також особи, які зможуть займати посади керівників центрів (психологічна освіта не обов’язкова). При виборі керівників центрів перевага буде віддаватися
ветеранам.

Для психологів та майбутніх консультантів сертифікація після тренінгів обов’язкова, для інших майбутніх
учасників проекту достатньо прийняти участь у першому тренінгу.
Сертифікація є підставою для переходу на наступний
рівень підготовки. Ті, хто не сертифікувався після першого тренінгу, можуть проходити другий тренінг і знову проходити сертифікацію.
Третій тренінг зможуть пройти особи, які отримали сертифікат після другого тренінгу. Також четвертий
тренінг зможуть пройти фахівці, що отримали сертифікат після третього тренінгу.
Особи, які прийняли участь в тренінгах зможуть працювати в проекті на різних позиціях. Участь в тренінгах не може гарантувати обов’язкового працевлаштування, але дає високий рівень професійної підготовки.

Проведення першого тренінгу заплановано на 23-28 лютого 2019 року в м.Дніпро.

Для участі необхідно буде заповнити анкету та пройти коротке інтерв’ю безпосередньо або в телефонному режимі.
Анкета: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7rg-9768tI5tBdWUbq8CZQG_x6rdtkSivOzMVyoR1YmwB_g/viewform?fbclid=IwAR1h-_HoRUPkRVbFnQsBVJ4PPqaONGDuHdMnJ2yr0RoQSV3D68Yn2RWNsZQ

Контакти для зв’язку: 0984564009, 0505850662

До зустрічі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *