Як уникнути підвищення тарифу на опалення: міськрада Кривого Рогу звертається до Кабміну, голови «Нафтогаз України» та НКРЕКП.

Як уникнути підвищення тарифу на опалення: міськрада Кривого Рогу звертається до Кабміну,  голови «Нафтогаз України» та НКРЕКП.

В офіційному зверненні увагу посадовців звертають на критичність ситуації, яка склалася навколо опалювального сезону. Внаслідок збільшення цін на газ, електроенергію та інші складові собівартості тарифів на тепло — є ризик підвищення тарифів на опалення для населення на 31%.

Звернення до Кабміну підписав в.о. голови Кривого Рогу Юрій Вілкул. У документі значається, що діючі тарифи, які були затверджені у 2018 році є непідйомними для більшості криворіжців. Їх збільшення ще на 31%, поставить людей на межу виживання.

Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє відключати від енергоносіїв за борги. Навіть якщо на вулиці мороз. Цей закон набув чинності 20 серпня поточного року.

Люди опиняться перед важким вибором: купили їжу, чи оплатити комунальні послуги. В не менш складній ситуації опиняться лікарні, школи та дитячі садки, які будуть міркувати чи виплатити працівникам заробітну плату, чи сплатити за опалення.

Тож у криворізькій міській раді запропонували використовувати для опалення міста газ українського видобутку. Або депутати просять знайти інший механізм, який дозволить уникнути підвищення тарифу. Вирішити питання вимагають до початку опалювального сезону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up