​⚡️Друге велике падіння: що сталось

⚡️Терміново

Facebook разом з афільованими платформами Instagram, WhatsApp, Messenger, Oculus VR став жертвою другого в своїй історії глобального збою.

👉Проблеми почалися близько 18:39 за київським часом.

Збої в роботі викликали масовий хаос і вплинули на користувачів по всьому світу, хто використовує сервіси для спілкування, особливо для користувачів WhatsApp, а також для компаній і людей, які покладаються на сайти для ведення бізнесу.

🕖Загалом платформи Facebook були недоступні протягом шести-семи годин і почали повільно повертатися в онлайн після 01:00.

😔Марк Цукерберг вибачився перед користувачами мереж  на своїй сторінці в FB о 01:54 за київським часом.

👉О шостій ранку у провідних світових ЗМІ була відсутня достовірна інформація про причини глобального збою. Висувались декілька версій. Але, всі сходилися в думці, щоб все налагодити, потрібне ручне втручання. Тому відновлення мереж зайняло багато часу. 

👉Також почалися перебої в роботі месенджера Telegram. Telegram повідомив у Twitter, що «радий, що усі зареєстровані облікові записи переходять з WhatsApp, але серверам складно впоратися з усім відразу.

👉Нагадаємо, що перший найбільший збій у своїй історії Facebook пережив 14 березня 2019 року. Тоді сервіси Facebook, Instagram, WhatsApp «впали» по всьому світу більш ніж на 14 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up