​❗️❌»Добре, що список не розстрільний».

​❗️❌"Добре, що список не розстрільний".

РНБО помилково внесла до санкційного списку 108 осіб. 

👈В Офісі Президента звинуватили у помилці працівників МВС часів правління Авакова. Про це заявив радник голови ОП Михайло Подоляк.  Раніше секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що за випадкове визнання 108 громадян кримінальними авторитетами, вже 8 співробітників МВС звільнили ще двох понизили у посадах.

🗣“Насправді ж – це екстраординарна подія, яка у правовій державі має потягнути серйозні правові та політичні наслідки. Бо вона наочно вказує на величезні проблеми у функціонуванні державної влади, ігнорування найвищими посадовцями конституційних засад діяльності державних органів,  політичну свавільність, яка стає нормою.

Ця «помилка» продемонструвала не лише сутність санкційної діяльності РНБО, але роль РНБО у реалізації державної політики взагалі. Вона показала, що РНБО, яка де-факто підмінила собою  усі правоохоронні органи і суди, може приймати надважливі для держави рішення похапцем, без глибокого аналізу питання, без належної доказової бази, без наявності правових підстав. До правової сумнівності такої санкційної діяльності РНБО в принципі (що я вже предметно аргументував раніше) додалось очевидне її використання не за конституційним призначенням – у політико-приватних інтересах,”— висловився про подію у своєму фейсбуку колишній перший заступник голови та ексзаступник генерального прокурора Віктор Трепак. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up