Дніпро це просто Космос

Українсько-американська ракета «Антарес» успішно вивела на орбіту вантажний корабель «Сигнус» з корисним вантажем вагою майже 4 тонни. Старт відбувся 2 листопада на острові Уллопос штат Вірджинія, стикування заплановане на 4 листопада.
У Дніпрі в КБ «Південне» з цієї нагоди наголосили, що проект «Антарес» — чудовий приклад кооперації космічної галузі України в міжнародних проектах, і загалом, присутності української ракетно-космічної галузі на світовому космічному ринку.

До речі, на передодні з’яилася інформація про підписання рятівного контракту заводом «Південмаш» з українсько-американською компанією Firefly Aerospace на виробництво ракетних деталей. Сума контракту 15 млн долларів допоможе підприємству погасити всі борги в тому числі і по виплаті зарплатні.

Старт ракети "Антарес"

ДНІПРО — ЦЕ ПРОСТО КОСМОС!Українсько-американська ракета "Антарес" успішно вивела на орбіту вантажний корабель "Сигнус" з корисним вантажем вагою майже 4 тонни. Старт відбувся 2 листопада на острові Уллопос штат Вірджинія, стикування заплановане на 4 листопада. У Дніпрі в КБ "Південне" з цієї нагоди наголосили, що проект "Антарес" — чудовий приклад кооперації космічної галузі України в міжнародних проектах, і загалом, присутності української ракетно-космічної галузі на світовому космічному ринку.До речі, на передодні з'яилася інформація про підписання рятівного контракту заводом "Південмаш" з українсько-американською компанією Firefly Aerospace на виробництво ракетних деталей. Сума контракту 15 млн долларів допоможе підприємству погасити всі борги в тому числі і по виплаті зарплатні.

Опубліковано Європейське покоління Неділя, 3 листопада 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *