Дніпрян можуть покарати за “білоруських” мігрантів: останні новини про ситуацію навколо біженців у Білорусі

Дніпрян можуть покарати за “білоруських” мігрантів: останні новини про ситуацію навколо біженців у Білорусі

Про кримінальну відповідальність за допомогу нелегальним мігрантам попередив міністр оборони Олексій Резніков. Першочергово, він звернувся до мешканців прикордонних до Білорусі областей, втім це стосується усіх українців.

За допомогу у незаконному перетині кордону, дійсно може настати кримінальна відповідальність. Водночас для самих нелегалів кримінального покарання не передбачено, додав секретар РНБО Олексій Данілов.

Також у ЗСУ спростували інформацію, що нібито готові стріляти по нелегалах, які перетнуть кордон з Білорусі. Ця заява з’явилася на сторінці Facebook «61-ї окремої піхотної єгерської бригади». У збройних силах країни повідомили, що такої бригади не існує і вони не збираються розстрілювати мігрантів.

У Вікіпедії, зазначено, що ця бригада створена у 2019 році, на тлі військових навчань Росії та Білорусі. Нібито, вона складається з солдатів-контрактників.

Тим часом кордон Польщі не витримав навали мігрантів. Біженці прорвали огорожу на пункті пропуску “Брузгі”. В інтернеті також була інформація, що білоруська військова техніка допомагає ламати прикордонну загорожу Польщі. Тим часом у Мінську готують нову партію “мігрантів” до відряджання на польський кордон.

Вчора на брифінгу в Луцьку, голови силових відомств країни завірили, що Україна діє на випередження. За словами Данілова, вони розробили кілька сценаріїв подій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up