​🙅‍♂️Будівництва на Набережній не буде. 41 місцевий обранець з 52 проголосував за зупинку будь-якого будівництва понад водоймами.

​🙅‍♂️Будівництва на Набережній не буде. 41 місцевий обранець з 52  проголосував за зупинку будь-якого будівництва понад водоймами.

Тобто намір міського голови збудувати на Набережній Перемоги спорткомплекс найближчим часом нездійснений. 

😡У рішенні мова йде про набережні річок Дніпро та Самара, а також озеро Московське на Лівобережному. Борис Філатов зреагував на таку непокору депутатів яскравою промовою з елементами погроз. Мер заявив, що Набережна забудована з деякими  порушеннями. 

🗣“У мене завжди є поле для маневру. Замисліться про наслідки. Вам може прилетіти десятикратно”, — проголосив міський голова в сесійній залі.

🕵️‍♂️Тож вирішили запустити “Велику перевірку”. Керівник КП “Благоустрій” Руслан Мороз повідомив, що вони почнуть планомірну прискіпливу роботу, аби з’ясувати, як могли забудувати Набережну. Вивчатимуть судові рішення та документи сесій міськради минулих скликань. 

🌇В першу чергу назвали заклади, які належать оппоненту Філатова на виборах міського голови Загіду Краснову: “Міміно” та “Ріо”. В цілому, сьогоднішнє голосування в сесійній залі — рідкісне явище, коли рішення депутатів не співпало з бажанням Бориса Філатова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up