​🏭260 млн на екомодернізацію виділить Дніпровський металургійний завод

​🏭260 млн на екомодернізацію виділить Дніпровський металургійний завод

👉Підприємство вже почало проводити частину заходів, наприклад виконання керамічного наплавлення коксових батарей. Ця технологія прекрасно зарекомендувала себе на багатьох європейських підприємствах. Про це повідомляє пресслужба підприємства. 

👉Серед запланованих заходів — впровадження гідроінжекції замість пароінжекції в процесі завантаження коксових батарей. Зараз за цим проектом вже вибрали виконавця, з яким укладуть договір. На металургійному майданчику триває робота над проектом системи пилопригнічення рудного двору доменної печі №2. Додається, що на ливарному дворі така система працює вже декілька років. 

🗣«Ініціативи підприємства стануть доповненням до тих зобов’язань ДМЗ, які раніше були прописані в міській і обласній екологічних програмах», — відмітили в компанії. 

👉Крім того, мають намір розширити систему моніторингу довкілля. З 2019 року на території ДМЗ працюють три моніторингові пости, які кожні 20 хвилин передають дані; ті, у свою чергу, доступні для тих, що усіх, що бажають на сайті заводу.

Нагадаємо, дніпряни пообіцяли пікетували ДМЗ, поки підприємство не запровадить заходів зі зменшення шкідливих викидів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up